PDKS
Mesai
Takip Sistemi

Herhangi bir program kurmadan web üzerinden personellerinizin izin, yıllık izin, fazla mesai, telafi çalışması işlemlerinin takibini yapabilir, yapılan işlemlerin onayı için birim ve yetki hiyerarşisi tanımlayabilirsiniz.

Personel Takip Sistemi
Tüm Özellikler

Evden Çalışma Modeline Uyumlu

Personellerinizin evden veya uzaktan çalışması durumunda mesai takibi kolaylıkla yapılabilir. PDKS mobil uygulamamız sayesinde mesai giriş ve çıkışını bulunduğu konumu kullanarak yapabilir. Giriş – çıkış yapılan konum sayesinde işveren, çalışanının bulunduğu konumu görebilir.

Web Üzerinden

Personel takip sistemini herhangi bir program kurmadan web üzerinden kullanma imkanı.

Esnek Vardiya

Personel takibi esnek vardiya ile esnek çalışma modeline uygun.

Hiyerarşi

Birim ve yetki hiyerarşisinin tanımlanması.

İzin

Personelin izin, yıllık izin, fazla mesai, telafi çalışması işlemlerinin takibi, onayı ve raporlanması.

Şifre Tanımlama

Her personele ayrı şifre tanımlanması ve personelin kendine özel işlemleri takip etmesi.

Grafik Raporlama

PDKS'ye ait geniş grafikle desteklenmiş raporlama seçenekleri.

Giriş - Çıkış Takibi

Personel ve ziyaretçilerin giriş/çıkış işlemlerinin takibi, raporlanması.

Nöbet Takibi

Hastanelere özel icap (nöbet) takibi.

Yemekhane Takibi

Kredili, faturalı veya sınırsız tarifelerle yemekhane takibi.

Entegre Çalışma

Geçiş Kontrol Sistemi ile entegre çalışabilmesi

Veri Akışı

HBYS, insan kaynakları ve muhasebe programları ile veri alışverişi yapabilme.

Araç Geçiş Sistemi

Sticker ve plaka tanıma sistemi ile belirlenen tarih aralığında araç geçiş sistemi, raporlanması.

Personel takibi mobil uygulama ile daha kolay!

Personel takibini cihaza ihtiyaç duymadan mobil uygulama ile esnek çalışma modeline uygun, QR kod okutarak veya konumunuzu sisteme bildirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Mesai hareketlerini takip edebilir, yıllık izinler için talep oluşturabilir ve fazla mesaileri talep edip listeleyebilirsiniz.

Google Play App Store
pdks-mobil-uygulama

Personel Takip Sistemi'ni
istediğiniz gibi kullanın

Personel Devam Takip Sistemi'ni ister tüm modülleri ile birlikte isterseniz de
size uygun modülleri tercih ederek kullanabilirsiniz.

Mesai Takip Sistemi

Personellerin giriş ve çıkış zamanları,çalışma süreleri, eksik mesaileri, fazla mesaileri, izinleri gibi süreleri sistemde tutarak, talep edildiğinde günlük ya da belirli tarih aralığında bu süreleri raporlayarak ay sonunda puantaj ve maaş hesabını
yapabilirsiniz.

Daha Fazlası...
Geçiş Kontrol Sistemi

Geçiş kontrol sistemi kısaca "GKS" olarak anılmaktadır. Amacı ilgili geçiş noktalarında kullanıcıların geçiş işlemlerini kontrol altında tutmak, geçiş noktası güvenliğini artırmak ve geçiş hareketlerini raporlamaktır. Sisteme kayıtlı her bir kullanıcı için ilgili geçiş noktalarına göre ayrı ayrı yetkilendirme yapılabilir.

Daha Fazlası...
Ziyaretçi Geçiş Sistemi

İşletmelerin ziyaretçiler ile ilgili güvenlik ve kontrol sorununu bilgisayar ortamında denetleyerek kontrol altına alan sistemdir. Kullanımı son derece kolay olan bilgisayar programı ile, hangi ziyaretçinin belirli tarih ve saatte kimi ziyaret ettiği ayrıntılı raporlanır.

Daha Fazlası...
Araç Geçiş Sistemi

Amacı ilgili geçiş noktalarında araçların geçiş işlemlerini kontrol altında tutmak, geçiş noktası güvenliğini artırmak ve geçiş hareketlerini raporlamaktır. Sisteme kayıtlı her bir araç için ilgili geçiş noktalarına göre ayrı ayrı yetkilendirme
yapılabilir.

Daha Fazlası...
Yemekhane Geçiş Sistemi

İşletmelerin yemekhane giriş ve çıkışına kurulan turnikeler ile yemekhaneye kontrollü giriş ve çıkış sağlanır. Kontrol sistemi ile bilgisayar haberleştirilerek PDKS programı yüklenir.

Daha Fazlası...

Personellerin giriş ve çıkış zamanları,çalışma süreleri, eksik mesaileri, fazla mesaileri, izinleri gibi süreleri sistemde tutarak, talep edildiğinde günlük ya da belirli tarih aralığında bu süreleri raporlayarak ay sonunda puantaj ve maaş hesabını yapabilirsiniz.

Geçiş kontrol sistemi kısaca "GKS" olarak anılmaktadır. Amacı ilgili geçiş noktalarında kullanıcıların geçiş işlemlerini kontrol altında tutmak, geçiş noktası güvenliğini artırmak ve geçiş hareketlerini raporlamaktır. Sisteme kayıtlı her bir kullanıcı için ilgili geçiş noktalarına göre ayrı ayrı yetkilendirme yapılabilir. Bu sayede geçiş yetkisi olmayan kullanıcıların geçiş yapması engellenmiş olur. Kullanıcıların geçiş hareketleri noktalara ve zamana göre raporlanabilir. Raporlanan hareket bilgileri dokümante edilebilir.

Amacı ilgili geçiş noktalarında araçların geçiş işlemlerini kontrol altında tutmak, geçiş noktası güvenliğini artırmak ve geçiş hareketlerini raporlamaktır. Sisteme kayıtlı her bir araç için ilgili geçiş noktalarına göre ayrı ayrı yetkilendirme yapılabilir. Bu sayede geçiş yetkisi olmayan araçların geçiş yapması engellenmiş olur. Araçların geçiş hareketleri geçiş noktaları ve zamana göre raporlanabilir. Raporlanan hareket bilgileri dokümante edilebilir.

İşletmelerin yemekhane giriş ve çıkışına kurulan turnikeler ile yemekhaneye kontrollü giriş ve çıkış sağlanır. Kontrol sistemi ile bilgisayar haberleştirilerek PDKS programı yüklenir. Personellere giriş çıkış saati ve kontur atamaları yapılarak ilgili personellerin yemekhaneyi sadece belirlenen zamanlarda ve adetlerde kullanmaları sağlanır. İstenildiği zaman kişi bazında, departman bazında ve tüm personel bazında listeler ve yazıcı dökümleri alınabilir. İstatistiki bilgiler verebilen sistemimiz sayesinde, kim kaç saat yemekhanede kalıyor, en çok yemek yiyenler kimler, hangi ziyaretçiler yemekhaneyi kullandılar gibi verilere ulaşabilirsiniz.

İşletmelerin ziyaretçiler ile ilgili güvenlik ve kontrol sorununu bilgisayar ortamında denetleyerek kontrol altına alan sistemdir. Kullanımı son derece kolay olan bilgisayar programı ile, hangi ziyaretçinin belirli tarih ve saatte kimi ziyaret ettiği ayrıntılı raporlanır. Sisteme entegre edilerek Mifare ya da Proximity kartlar sayesinde ziyaretçilerin hangi kapılardan geçebileceği de (GKS) kontrol altına alınır ve raporlanır.

Sıkça Sorulan Sorular

Sistemden hareket nasıl yapılır?
Sistemde hareket cep telefonu uygulaması üzerinden QR ya da konumlu hareket ile cihazdan ise kart ya da şifre ile yapılabilmektedir.
Personel QR'ın resmini çekip evde okutabilir mi?
Hayır. Talebinize göre QR sistemine belli bir alan ve tolerans verilmektedir. Bu alanın ve toleransın dışında okutma yapamamaktadır.
Personele belli bir konum ve tolerans verilmezse istediği yerden giriş çıkış yapabilir mi?
Evet yapabilir. Yöneticisi, hareketi yaptığı andaki konumunu raporlardan görebilir.
Konumundan sürekli izleyebilir miyiz?
Hayır sadece giriş ya da çıkış yaptığı andaki konumunu görebilirsiniz.
Birden fazla şubemiz var kullanabilir miyiz?
Evet her şube için farklı giriş çıkış noktaları ayarlanabilmektedir.
Hem cihaz hem QR sistemini birlikte kullabilir miyiz?
Evet kullanabilirsiniz.